Entity Visitors Statistics (8.x-1.0-alpha6) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
