Entity Visitors Statistics (8.x-1.0-alpha6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
