Entity Visitors Statistics (8.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन
