Entity Visitors Statistics (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
