Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ
