Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول
