Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Custom
cy: Addasu
