Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
