Entity Visitors (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
