Entity Visitors (8.x-1.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
