Entity Visitors (8.x-1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
