Entity Visitors (8.x-1.0-alpha8) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: View
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে
