Entity Visitors (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: Visitors
da: Besøgende
