Entity Visitors (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa
