Entity Visitors (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: About
te: గురించి

en: Visitors
te: సందర్శకులు
