Entity Visitors (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر
