Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན
