Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Visitors
et: Külastajad

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
