Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis

en: Visitors
hr: Posjetitelji
