Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է
