Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Visitors
lt: Lankytojai
