Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Changed
oc: Modificat

en: About
oc: A prepaus

en: Visitors
oc: Visitaires
