Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه

en: Visitors
ps: ليدونکي
