Entity Visitors (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Custom
pt: Personalizado

en: Changed
pt: Alterado

en: About
pt: Sobre

en: Visitors
pt: Visitantes

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
