Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Visitors
el: Επισκέπτες
