Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
