Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Visitors
it: Visitatori
