Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Changed
ja: 変更済

en: About
ja: アバウト

en: Visitors
ja: 訪問者

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
