Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា
