Entity Visitors (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Visitors
ro: Vizitatori
