Entity Visitors (8.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
