Entity Visitors (8.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Changed
lv: Labots

en: About
lv: Par

en: Visitors
lv: Viesi
