Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Schedule
be: Расклад

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: N/A
be: Не даступна

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Operation
be: Аперацыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
