Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: - None -
fil: - Wala -

en: Path
fil: Landas

en: Created
fil: Inilikha

en: Active
fil: Aktibo

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: - Select -
fil: - Pumili -
