Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Events
ga: Imeachtaí
