Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: Event
hr: Događanje

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: N/A
hr: N/D

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Operation
hr: Operacija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -
