Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Label
hu: Címke

en: Schedule
hu: Időzítés

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Event
hu: Esemény

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Conditions
hu: Feltételek

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Events
hu: Események

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Pattern
hu: Minta

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Operation
hu: Művelet

en: API key
hu: API kulcs

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Changed
hu: Módosítva

en: Subscription
hu: Feliratkozás

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Manage subscriptions
hu: Feliratkozások kezelése

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Path is required.
hu: Az elérési út megadása szükséges.

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Destination URL
hu: Cél webcím

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Source Type
hu: Forrás típusa

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Verification
hu: Ellenőrzés

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Payload
hu: Terhelés

en: Entity Bundle
hu: Mezőköteg

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: Endpoints
hu: Végpontok

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus

en: Query parameter
hu: Lekérdezési paraméter
