Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Bundle
hy: Փաթեթ
