Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Operation
jv: Operasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Entity ID
jv: ID Entiti
