Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: N/A
km: គ្មាន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
