Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: N/A
ku: نییە

en: Operation
ku: کردار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
