Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
