Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Schedule
sk: Plán

en: Path
sk: Cesta

en: Event
sk: Podujatie

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Events
sk: Udalosti

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Pattern
sk: Vzor

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Operation
sk: Operácia

en: API key
sk: API kľúč

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Services
sk: Služby

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
