Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Path
sv: Sökväg

en: Event
sv: Händelse

en: Subscriptions
sv: Prenumerationer

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Conditions
sv: Villkor

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Provider
sv: Leverantör

en: Pattern
sv: Mönster

en: Operation
sv: Funktion

en: Replace
sv: Ersätt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Services
sv: Tjänster

en: Manage subscriptions
sv: Hantera prenumerationer

en: Identifier
sv: Identifierare

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Shared secret
sv: Hemligt ord

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Field mappings
sv: Fältmappningar

en: Event name
sv: Namn på händelse

en: Query parameter
sv: Parameter för databasfråga
