Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Operation
af: Operasie

en: Identifier
af: Identifiseerder
