Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: URL
ar: عنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Event
ar: الحدث

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Conditions
ar: الشروط

en: N/A
ar: غير موجود

en: Events
ar: الفعاليات

en: Provider
ar: المزود

en: Pattern
ar: نمط

en: Operation
ar: عملية

en: Changed
ar: تم التغير

en: Identifier
ar: المعرف

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة
