Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: N/A
ast: N/D

en: Operation
ast: Operación
