Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Path
az: Yol

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: N/A
az: Yox

en: Provider
az: Provayder

en: Pattern
az: Nümunə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Bundle
az: Paket

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Query parameter
az: Sorğu parametri
