Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Path
bg: Път

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Operation
bg: Действие

en: Subscription
bg: Абонамент
