Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: Path is required.
bo: སྦྲེལ་ལམ་དགོས་འདུག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity Bundle
bo: དངོས་གཞི་Bundle

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
